Kampania SEO eltech.com.pl

Adres www:
http://www.eltech.com.pl

Technologie:
SEO, php

Skrócony opis:

Na zlecenie ogólnopolskiej firmy handlowej ELTECH przeprowadziliśmy audyt i optymalizację strony internetowej, przygotowaliśmy i wdrożyliśmy wieloletnią strategię SEO mającą na celu budowanie popularności firmy ELTECH w internecie. Wszystkie działania są na bieżąco monitorowane, a dalsze kroki są dostosowywane do bieżących efektów i zmian w wyszukiwarkach.

 

Opis

Prace nad stroną www.eltech.com.pl i wizerunkiem firmy ELTECH w internecie trwają nieprzerwanie od początku roku 2012. W tym czasie FUERTE MEDIA przeprowadziło szereg działań wpływających pozytywnie na pozycję strony www.eltech.com.pl w wyszukiwarkach internetowych oraz wizerunek firmy w internecie. Przygotowaliśmy również szereg skryptów usprawniających pracę dużej firmy handlowej…

 

Case study

Centrala Techniczna ELTECH to jeden z większych polskich dystrybutorów profesjonalnych narzędzi i materiałów dla każdego rodzaju przemysłu, ale również dla odbiorców indywidualnych. ELTECH posiada swoje oddziały w 15 miejscach na terenie całego kraju. Firma ma ugruntowaną pozycję na rynku i renomę w branży.

Jak wiele firm z sektora przemysłowego, ELTECH nie przykładał zbytniej uwagi do internetowego obszaru działalności. Strona internetowa w kształcie, w jakim została zrobiona przed laty, nie była przyjazna dla wyszukiwarek, a jej wizerunek w internecie pozostawał poza kontrolą.
Pierwszym zadaniem FUERTE MEDIA było przygotowanie audytu strony internetowej www.eltech.com.pl pod kątem optymalizacji i wytycznych Google, a następnie wdrożenie na stronie niezbędnych zmian.
Kolejną rzeczą było przygotowanie krótko i długoterminowej strategii SEO dla firmy, wraz z wstępnym harmonogramem wprowadzania zmian, a następnie systematyczne prowadzenie działań mające na celu ujednolicenie wizerunku firmy w ineternecie oraz budowanie popularności strony.

Efektem działań w okresie 8 miesięcy współpracy było podwojenie ruchu na stronie internetowej eltech.com.pl, ruch głownie z fraz branżowych i tematycznych, czyli ten najcenniejszy z punktu widzenia firmy handlowej - potencjalni klienci firmy. Dodatkowo trwają systematyczne prace nad budowaniem wizerunku i popularności strony, które już teraz zostały docenione zarówno przez Zarząd, pracowników firmy, ale również partnerów handlowych i klientów firmy.

Oprócz tego przeprowadziliśmy szereg projektów dodatkowych mających na celu ułatwienie z jednej strony pracy handlowców, a z drugiej znalezienie pożądanych informacji przez Klientów i partnerów handlowych firmy (np. cenniki.eltech.com.pl, czy katalogi-narzedziowe.pl).