Oferujemy pełny zakres usług związanych z projektowaniem stron internetowych od rozpoznania rynku pod kątem wyboru wykonawcy, przygotowania projektu funkcjonalnego i koncepcji przez nadzór nad prawidłowym wykonaniem projektu, wykonanie stron i serwisów internetowych, aż po odbiór gotowych rozwiązań od firm zewnętrznych.

Aktualnie w ofercie własnej oferujemy dwa modele rozliczeń za wykonane przez naszą agencję projekty stron:

  • płatność jednorazowa – strona wyceniana jest na bazie opisu funkcjonalnego, który możemy pomóc przygotować. Po zaakceptowaniu wyceny, projekt jest realizowany, a strona uruchamiana na wybranym serwerze, pod wskazanym adresem. Po odebraniu projektu następuje płatność, a strona przechodzi na własność Zamawiającego razem z autorskimi prawami majątkowymi
  • ryczałt miesięczny – to doskonałe rozwiązanie dla większości małych, mikro i średnich przedsiębiorstw. Nie wymaga dużej inwestycji początkowej, jak to ma miejsce w przypadku modelu z jednorazową płatnością. Gotową stronę zgodną funkcjonalnie z ustaleniami, dostajecie Państwo w zamian za stałą miesięczną, niską kwotę – już od 50 zł miesięcznie za gotową stronę z profesjonalną grafiką, adresem internetowym (domeną) i hostingiem

Chcesz wiedzieć więcej nt. procesu projektowania stron? Zapraszamy do działu Baza wiedzy, gdzie przedstawiamy standardową procedurę pozwalającą na szybkie i efektywne przejście przez etap tworzenie stron internetowych.

Jeżeli masz inne pytania związane ze stronami internetowymi, skontaktuj się z nami, postaramy się na nie wszystkie odpowiedzieć.