Cenniki ONLINE

Adres www:
http://cenniki.eltech.com.pl

Technologie:
php, jQuery

Skrócony opis:
Na zlecenie Centrali Technicznej ELTECH, przygotowaliśmy skrypt pozwalający pracownikom firmy udostępniać online, w obrębie serwisu www.eltech.com.pl cenniki dostawców w najpopularniejszych formatach (pdf, doc, xls). Skrypt jest w pełni zintegrowany z serwisem spółki.

Opis

Przygotowany skrypt wyświetla zawartość folderów z cennikami w określonej sekcji strony www.eltech.com.pl. Całość przebiega w pełni automatycznie – skrypty skanują zawartość katalogów, rozpoznają ich zawartość i strukturę, a następnie wyświetlają dane w predefiniowanym formacie w określonym miejscu serwisu.

 

Od strony administracyjnej, całość zarządzania modułem sprowadza się do przeniesienia cenników, które mają się znaleźć na stronie do wskazanego folderu z poziomu eksploratora Windows. To zadanie, które nie wymaga żadnej wiedzy specjalistycznej, a jedynie podstaw obsługi komputera.

 

System przygotowany z myślą o użytkowniku, odporny na typowe błędy, dzięki czemu od pełnego uruchomienia działa bezawaryjnie.

 

Case study

Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. to jedna z większych polskich firm handlowych działających w branży narzędziowej. To największy dostawca narzędzi zarówno do przemysłu, jak i drobnych odbiorców. Firma posiada swoje oddziały i biura handlowe w 15 miastach Polski.

 

Każda firma handlowa boryka się z problemem udostępniania pełnych cenników asortymentowych swoich dostawców. Klienci dzwonią każdego dnia zadając setki pytań, które niepotrzebnie zajmują czas handlowcom. Celem serwisu było ułatwienie pracy handlowca i udostępnienie części informacji szerokiej rzeszy internautów. Dzięki temu Klient firmy ELTECH ma możliwość zapoznania się z cenami narzędzi o dowolnej porze dnia i nocy. Cenniki.eltech.com.pl, to narzędzie bardzo pozytywnie oceniane zarówno przez pracowników Centrali Technicznej ELTECH, jak i jej Klientów.

 

Zaproponowane rozwiązanie pozwala na udostępnianie wybranych plików z cennikami dostawców w określonym miejscu w strukturze strony www.eltech.com.pl. Samo dodawanie cenników jest bajecznie proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Wystarczy umiejętność posługiwania się systemem operacyjnym MS Windows. Resztę skrypt robi za użytkownika.

 

Wdrożone rozwiązanie okazało się strzałem w dziesiątkę. Sekcja serwisu prezentująca cenniki cieszy się bardzo dużą popularnością, Klienci cenią sobie przejrzystość oferty firmy i łatwość znalezienia poszukiwanych informacji.