Rozbudowa hsnp.pl
Rozbudowa hsnp.pl-1

Adres www:
http://www.hsnp.pl

Technologie:
php,html,javascript,contao,cms

Skrócony opis:
Modyfikacje funkcjonalne serwisu hsnp.pl polegające na wdrożeniu nowych modułów rozszerzających możliwości strony - pełna integracja z CMS Contao, na którym opiera się strona hsnp.pl

Opis

Przedmiotem projektu było wprowadzenie modyfikacji w serwisie hsnp.pl, polegających na przygotowaniu i wdrożeniu nowego modułu funkcjonalnego pozwalającego na zaznaczanie punktów na mapie polski wykorzystującej technologię Google Maps (Google Maps API). Administrator serwisu ma możliwość dodawania dowolnej ilości punktów wraz z linkami i krótkimi opisami. Nowo dodane punkty automatycznie pojawiają się na mapce znajdującej się na stronie głównej serwisu.

 

Case study

Home Stagers Network Polska to firma zajmująca się wydobywaniem potencjału z nieruchomości w celu przygotowania jej do sprzedaży na jak najlepszych warunkach. Firma ma swoją główną siedzibę w Warszawie oraz przedstawicieli regionalnych w wielu różnych rejonach Polski i w Berlinie. Hsnp.pl opracowuje i wdraża indywidualne strategie budowania przewagi konkurencyjnej dla nieruchomości przeznaczonej do sprzedaży lub wynajmu. Kieruje się zasadą maksymalizowania wyniku przy użyciu minimalnych nakładów.

 

Strona hsnp.pl powstała w 2010 roku i oparta została o uproszczoną wersję znanego systemu CMS - Typo3 - o nazwie Contao. To dosyć elastyczne i dające duże możliwości rozbudowy rozwiązanie, które nie jest zbyto popularne w Polsce. Ze względu na małą popularność, ciężko znaleźć webmastera, który chętnie podejmie się modyfikacji CMS. Niemniej jednak strona wymagała przebudowy. Ze względu na długą współpracę z firmą Home Stagers Network Polska, podjęliśmy się realizacji zlecenia proponując rozwiązania, które w naszym odczuciu spełniały oczekiwania Klienta w 100%.

 

Efektem naszych prac było pełne wdrożenie modułu pozwalającego administratorom serwisu na zarządzania mapką i danymi pojawiającymi się na stronie głównej hsnp.pl oraz szereg innych, nieco drobniejszych zmian.