notariusz-dzierzoniow.pl

Adres www:
http://www.notariusz-dzierzoniow.pl

Technologie:
php,mysql,cms drupal,google apps

Skrócony opis:
Dostosowanie i wdrożenie projektu graficznego, wdrożenie CMS Drupal, przygotowanie ustalonych funkcjonalności, uruchomienie całości pod wybraną domeną, konfiguracja i wdrożenie Aplikacji Google (poczta, kalendarz, dokumenty), optymalizacja SEO, pozycjonowanie na kluczowe dla zakresu działalności frazy.

Opis

Wizytówkowa strona internetowa dla Kancelarii Notarialnej w Dzierżoniowie, wykonana w technologii php + mysql, oparta o bardzo elastyczny opensourcowy CMS DRUPAL. Strona zawiera najistotniejsze informacje z punktu widzenia działalności Kancelarii – dane kontaktowe, opis czynności oraz taksę notarialną.
Projekt graficzny bazuje na gotowym szablonie, który jednak został dostosowany do wymagań Klienta pod kątem kolorystyki, układu elementów i znaków graficznych.
Całość strony zoptymalizowana została pod kątem najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych ponieważ oprócz samego projektu i wdrożenia strony, podjęliśmy się również pozycjonowania na najważniejsze frazy kluczowe.
Poza stroną internetową, wdrożyliśmy w Kancelarii usługę Google Apps – pocztę e-mail, kalendarz i dokumenty firmowe. Miało to znaczny wpływ na wydajność i wygodę pracy pracowników Kancelarii.

 

Case study

Większość Notariuszy nie docenia siły Internetu twierdząc, że każdy z nich robi dokładnie to samo i za tą samą kwotę. Dodatkowo są oni codziennie bombardowaniu telefonami przez przedstawicieli różnego rodzaju portali - baz firm, którzy oferują im przeróżne usługi w rozliczeniu abonamentowym - od płatnego wpisu do bazy do stworzenia szablonowej (naprawdę bardzo szablonowej) strony za dosyć duże pieniądze (co roku!).

 

To co zaproponowaliśmy Pani Notariusz z Dzierżoniowa, to własna strona internetowa zoptymalizowana pod kątem najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych (w tym google.pl) oraz wdrożenie usługi Aplikacje Google w zakresie poczty e-mail, dokumentów online oraz kalendarza.

 

Efektem naszych prac jest nieszablonowa strona internetowa, a dzięki pracy włożonej w pozycjonowanie serwisu, strona od ponad dwóch lat, nieprzerwanie zajmuje pozycje w TOP 3 wyników wyszukiwania google.pl na kluczowe dla Kancelarii frazy (notariusz Dzierżoniów, notariusz w Dzierżoniowie, Dzierżoniów notariusze, itp.).