Obsługa i administracja eltech.com.pl
Obsługa i administracja eltech.com.pl-1

Adres www:
http://www.eltech.com.pl

Technologie:
php, mysql, javascript, jQuery

Skrócony opis:

Prace administracyjne wykonywane dla lidera na Polskim rynku w branży narzędziowej - zarządzanie infrastrukturą i treściami w serwisach internetowych.

Opis

FUERTE MEDIA wzięła na siebie odpowiedzialność za całość zagadnień związanych z serwisami internetowymi firmy ELTECH (www.eltech.com.pl, profesjonlanenarzedzia.eltech.com.pl, www.katalogi-narzedziowe.pl, wyprzedaze.eltech.com.pl). Odpowiadamy za bezpieczeństwo i integralność danych, a również bieżące aktualizacje treści. Wszystkie prace realizowane są w najkrótszym możliwym czasie, dzięki czemu pracownicy firmy mogą efektywniej realizować nakładane na nich zadania.

 

Case study

Centrala Techniczna ELTECH Sp. z o.o. to lider na hurtowym runku w branży narzędziowej. Firma zajmuje się dystrybucją profesjonalnych narzędzi dostosowanych do różnych zastosowań w niemal wszystkich gałęziach przemysłu, a także narzędzi na specjalne zamówienie, dedykowanych dla Klienta. W stałej ofercie asortymentowej ELTECH znajduje się ponad 90 000 narzędzi katalogowych taki producentów, jak BOSCH, Sumitomo, Nachreiner, Tesa, Norton Saint Gobain, Bahco, Atlas Copco, Lincoln Electric Bester, Sandvik Coromant, WTE, Mitutoyo, Klingspor, Stahlwille, Makita i wiele, wiele innych. Oprócz sprzedaży produktów, firma gwarantuje fachowe doradztwo w doborze narzędzi odpowiednich dla konkretnych rozwiązań.


Zadaniem FUERTE MEDIA jest zarządzanie infrastrukturą związaną z serwisami internetowymi spółki - w tym dbanie o bezpieczeństwo danych - regularne kopie bezpieczeństwa, bieżące aktualizacje treści, ale również wprowadzanie mniej i bardziej zaawansowanych rozwiązań mających na celu usprawnienie pracy w firmie oraz budowanie pozytywnego wizerunku w sieci.


Efektem kilkumiesięcznej współpracy było przekazanie wszystkich zasobów spółki pod opiekę FUERTE MEDIA, a co za tym idzie, znaczne odciążenie działu marketingu, zajmującego się tymi zagadnieniami przed podpisaniem umowy z FUERTE MEDIA.