CMS marrymeinvenice.com

Adres www:
http://www.marrymeinvenice.com

Technologie:
php,mysql,cms wordpress

Skrócony opis:
Pudełkowe rozwiązanie - strona www w systemie CMS prezentująca najważniejsze informacje o firmie - zakres działania oferta i dane kontaktowe. To wszystko, czego potrzebuje firma nie planująca szerszych działań w internecie, ale chcąca zaistnieć w sieci. CMS pozwala na modyfikacje treści w obrębie serwisu. W standardzie strona zoptymalizowana jest pod kątem najpopularniejszych przeglądarek internetowych, w tym google.pl.

Opis

Strona internetowa oparta o CMS WordPress pozwalający na modyfikację treści w obrębie serwisu. Administrator może nie tylko zmieniać teksty, ale również np. zdjęcia zmieniające się automatycznie w górnej części strony. Dodatkowo istnieje możliwość nadpisania domyślnych ustawień SEO, co znacznie zwiększa wartość serwisu jako rozwiązania pudełkowego.

Case study

Marry Me In Venice to kolejne przedsięwzięcie firmy zajmującą się profesjonalnie organizacją ceremonii ślubnych we Włoszech - Wenecja i Werona. Klientowi potrzebna była strona informująca o nowej działalności, która będzie schludna i przejrzysta, ale zarazem będzie przekazywała niezbędne treści oraz będzie dawała potencjalnemu użytkownikowi możliwość kontaktu z firmą.
Zaproponowaliśmy standardowe rozwiązanie - strona www w systemie CMS pozwalającym na dowolną modyfikację treści w obrębie serwisu w pakiecie z indywidualną grafiką i zintegrowaną pocztą w usłudze Aplikacji Google. To rozwiązanie pozwalające każdemu zaistnieć w internecie bez konieczności ponoszenia dużych kosztów. Idealne dla małych i średnich firm rozpoczynających swoją przygodę z internetem, ale również dla tych, którzy chcą odświeżyć swoją starą stronę bez znacznej rozbudowy.
Oprócz samej strony zaproponowaliśmy pozycjonowanie serwisu na frazy kluczowe dla działalności w google.com - to spore wyzwanie dla nowej strony.
Cel został osiągnięty. Nowa usługa zaistniała w internecie, a potencjalni klienci mogę dowiedzieć się więcej o ofercie firmy oraz bez większych problemów nawiązać kontakt.